• Szablony WordPress?
  Szablony WordPress to zbiory stylów CSS,
  HTML5, grafik i wtyczek, które w połączeniu
  tworzą prezentację graficzną strony www.
  Dzięki prostej instalacji, użytkownicy
  WordPress skupiają się na treści,
  nie na konfiguracji strony.
  Dlaczego ThemeForest?
  Szablony ThemeForest to kompletne
  profesjonalne i nowoczesne
  rozwiązanie.
  Tworzone przez specjalistów z
  całego świata reprezentują
  najwyższą jakość!

Pełne wdrożenie PROFESJONALNEJ strony internetowej wraz z DOMENĄ i HOSTINGIEM na rok czasu za jedyne 1 499 PLN!

Dlaczego zalecamy szablony ThemeForest?


Wartość w stosunku do ceny

Większość szablonów do WordPress w ThemeForest kosztuje od 200 do 250 zł. Realizacja unikalnego szablonu o tak wysokiej jakości i funkcjonalności można wycenić na kwotę kilkadziesiąc razy większą.


Restrykcyjna weryfikacja

Wszystkie szablony zanim trafią do ThemeForest przechodzą restrykcyjne testy, dzięki czemu mamy pewność że otrzymujemy to co zawarte jest w opisie oraz, że kupiony szablon będzie działał w najpopularniejszych aktualny przeglądarkach internetowych i mobilnych.


Najwyższa jakość

W ThemeForest konkurencja jest bardzo duża, dlatego najlepsi programiści, graficy i webdeweloperzy dbają o to, by ich produkty były najlepsze. Zapewniamy, że nie znajdziesz tak przepięknych i dobrze wykonanych szablonów nigdzie indziej.


Responsywność

Nie trzeba wykonywać oddzielnych stron na komputery klasy PC oraz urządzenia mobilne. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych formuł w szablonach styli CSS3, Twoja strona dostosuje się automatycznie do każdego urządzenia.


Wzbogacony panel administracyjny

Większość szablonów rozszerza funkcjonalność panelu administracyjnego zawartego w standardowej wersji WordPress, dzięki czemu możesz jeszcze łatwiej dodawać treści na stronie i korzystać z predefiniowanych układów treści i grafik.


Animacje bez FLASH

Dzięki zastosowaniu języka JavaScript, HTML5 oraz szablonów styli CSS3 szablony ThemeForest oferują ogromne możliwości animowania treści i grafik.


Animowane treści marketingowe (sliders)

Większość szblonów posiada jeden lub kilka skryptów tzw. sliderów. Slidery pełnią funkcję marketingową (coś na wzór bannerów) umieszczane w nagłówku strony, jednak animacje w nich zawarte realizowane są przy użyciu wyłącznie języka JavaScript oraz znaczników CSS3, co umożliwia odczyt treści przez wszystkie urządzenia oraz pająki wyszukiwarek.


Możliwość dostosowania szablonu

Większość dobrych szablonów posiada różne spredefiniowane warianty wyświetlania - kilka typów nagłówków, kilka typów stopek, szablony na pełną stronę lub szablony zamknięte boxem. Wszystkie można także dostosować kolorystycznie do Swoich wymagań.


600+ Google Fonts

Dostęp do setek czcionek od Google sprawi, że Twoja strona nie będzie musiała ograniczać się do kilku podstawowych czcionek systemowych.


Blisko 400 Ikon Font Awesome

Większość szablonów posiada wbudowane ikony Font Awesome, które mogą ułatwić Ci prezentację danych na stronie. Ikony Font Awesome to zestaw darmowych, jednokolorowych ikon o nieograniczonej wielkości w różnych wariantach prezentacji, w sumie dających kilka tysięcu unikalnyh grafik.


Blisko 600 Ikon Glyphicons

Część szablonów posiada wbudowane ikony Glyphicons, które mogą ułatwić Ci prezentację danych na stronie. Ikony Glyphicons zestaw płatnych, jednokolorowych ikon o nowoczesnym wyglądzie - bardziej szczegółowym w porównaniu z ikonami Font Awesome.


Doskonałe wsparcie

Znacząca część szablonów jest regularnie aktualizowana i modernizowana. Aktualizacje te są zawsze darmowe.


Zwróć uwagę! W ThemeForest możesz wybierać spośród dziesiątek tysięcy szblonów stworzonych dla WordPress. Należy jednak pamiętać, że każdy szablon jest inny. Choć większość posiada wymienione poniżej cechy, to należy mieć na uwadze, że ich występowanie uzależnione jest od autora szablonu i samego przeznaczenia szablonu. Jeżeli interesuje Cię zatem konkretna funkcjonalność, zanim kupisz, lub zlecisz nam zakup szablonu, przeczytaj najpierw jaka jest zawartość otrzymywanej paczki.

Przykładowe szablonyNasi wybrani Klienci dla których pracowaliśmy

Doświadczenie i profesjonalizm sprawia, że pracujemy zarówno dla największych jak dla najmniejszych.