O nas

O firmie

Powstaliśmy w 2007 roku pod nazwą FlashArt Studio. Do 2009 roku działając pod tą nazwą projektowaliśmy głównie aplikacje internetowe i tworzyliśmy prezentacje w technologii FLASH.

W 2009 roku dokonaliśmy zmiany nazwy firmy na SIMPLICA.

Na początku 2013 roku, firma przekształciła się w spółkę ZP20 P. Markowski i wspólnicy spj. i działa pod tą nazwą do dnia dzisiejszego. Ponieważ firma zmieniła niejako działalność (zajęliśmy się prowadzeniem własnych serwisów internetowych), do końca 2013 roku nie realizowaliśmy żadnych nowych zleceń związanych z projektowaniem stron internetowych dla Klientów zewnętrznych.

Ponieważ mieliśmy nadal wiele zapytań dotyczących możliwości realizacji stron, postanowiliśmy reaktywować tę działalność firmy.
Z uwagi na wiele realizacji w internecie markowanych przez firmę działąc pod nazwą SIMPLICA postanowiliśmy pozostawić tę nazwę (markę) do celów projektowania stron i aplikacji internetowych.

Zespół

Trzon zespołu realizującego usługi pod marką SIMPLICA to kilkuosobowy zespół programistów z wieloletnim doświadczeniem w branży internetowej, wspomagany przez pracę młodych, otwartych umysłów - programistów, grafików, deweloperów i copywriterów. Korzystając z ich pracy zdalnej, jesteśmy w stanie skalować posiadane zasoby ludzkie w miarę potrzeb naszych Klientów.Nasi wybrani Klienci dla których pracowaliśmy

Doświadczenie i profesjonalizm sprawia, że pracujemy zarówno dla największych jak dla najmniejszych.